TOP 10 – Akcesoriów dla dzieci małych i dużych

TOP 10 - Akcesoriów dla dzieci małych i dużych

Jak wszyscy wiemy, dzieci uwielbiają akcesoria, ale rodzice jeszcze bardziej. Jest wiele przydatnych gadżetów, które potrafią zaoszczędzić czas potrzebny na opiekę, oraz zwiększyć zadowolenie dziecka. Szeroki wybór, przyprawia rodziców o ból głowy, wszędzie tylko akcesoria i akcesoria, co wybrać niskim kosztem, oraz co jest popularne w 2019 roku? Serdecznie zapraszam na mój autorski poradnik w serwisie kaja-pisze.pl

Dlaczego warto dbać o dobre wyposażenie dla dziecka?

Wyposażenie dziecka w niezbędne akcesoria takie jak łóżeczko czy nocki jest oczywiste, jednak jeśli chcemy, aby dziecko szybciej poznawało świat  i czuło się komfortowo, warto pomyśleć nad dodatkowym wyposażeniem.

Dlaczego warto?

 • aktywizacja dziecka
 • poznawanie świata
 • oszczędność czasu
 • bezpieczeństwo
 • niskie ceny

Akcesoria dla małych i dużych dzieci – TOP 10

 1. Mata edukacyjna – to ciekawy sposób na rozwój dziecka, jak wiadomo dzieci często spędzają czas na podłodze bawiąc się m.in. zabawkami. Podczas zabawy mogą korzystać równolegle z maty edukacyjnej, która uczy liczyć, uczy alfabetu czy nawet j. angielskiego od najmłodszych lat. Świetny pomysł na gadżet dla dziecka.
 2. Monitor oddechu – pozwoli nam kontrolować dziecko, szczególnie bardzo małe, czy nie ma problemu z oddychaniem, wyróżniamy tutaj alarmy dźwiękowe oraz wizualne. Jeśli, dziecko nie oddycha ponad 20 sekund uruchamia się alarm ostrzegający.
 3. Rowerek biegowy – jest to pierwszy własny środek lokomocji dla dziecka, dzięki rowerku biegowemu łatwiej będzie dziecku nauczyć się jazdy na rowerze. Warto, odpowiednio dopasować rowerek do wagi dziecka, ważne aby nawet na tym etapie posiadał hamulec oraz regulowany uchwyt do kontroli jazdy dziecka.
 4. Smartwatch dla dzieci – nowoczesny gadżet dla dziecka, który zapoznaje go z możliwościami technicznymi świata, poznawanie godziny, czy nawet otrzymanie wiadomości od rodziców czy systematyczne alarmy, mogą nauczyć dziecko posłuszeństwa wobec opiekunów.
 5. Niania elektroniczna – pomaga pilnować dziecko praktycznie 24/7h, posiada duży zasięg działania nawet do 20 metrów, służy głównie do komunikacji z dzieckiem, bez problemu możemy wydać komunikat głosowy na odległość lub podglądać co robi nasze dziecko. Świetna sprawa
 6. Jeździk dla dziecka – pomaga dziecku poznawać świat, oraz wzmacnia koordynację wzroku i ruchu. Jeździk skutecznie uczy dziecko poprawnie chodzić oraz kierować pojazdem
 7. Kojec dla dziecka – bezpieczny sposób na zabawę dziecka, możemy „ogrodzić” dziecko placem zabaw, z którego łatwo nie wyjdzie. Dzięki czemu nie musimy cały czas mocno zwracać uwagę, czy przypadkiem dziecka niema. Szczególnie polecam kojce drewniane, które są tanie i wszystko widać z daleka.
 8. Leżaczek bujaczek – służy do usypiania dzieci, przydatne gdy np. wykonujemy inną czynność w tym czasie możemy być blisko dziecka.
 9. Chusteczki nawilżane – podstawowy gadżet dla dzieci, jak wiadomo dzieci to małe słodkie brudaski, zadbajmy o odpowiednią higienę, dobrze sprawdzą się tutaj chusteczki nawilżające.
 10. Termometr bezdotykowy – dziecko nie lubi mierzyć temperatury? Termometr bezdotykowy może być tutaj świetnym rozwiązaniem na zachowanie kompromisu mierzenia temperatury ciała dziecka.

A jakie waszym zdaniem są najlepsze akcesoria dla małych dzieci?

Pozdrawiam,

Kaja

Jedna myśl na temat “TOP 10 – Akcesoriów dla dzieci małych i dużych

 • 14 lipca 2019 o 13:20
  Permalink

  Potwierdzam – Monitor potrafi uratować życie maluszka 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz